Листа понуда
18
18
18
250 000 PLN
(4 902 PLN / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Damianowo, gmina Udanin
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
51 м²
купатила
Преведи на Енглески
"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE ! 2 pokoje plus ogródek,...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
357дана
Ажурирано:
32дана
Пријави оглас
Локалитети
Damianowo, gmina Udanin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.