SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
125 014 €
(2 232 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Stroma, gmina Świebodzin

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji – przy ul. Stromej w Świebodzinie.L...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Stroma, gmina Świebodzin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properton

Слични огласи

Слично у иностранству