SUPA24
Остало
Остало
Остало
657 095 PLN
(11 329 PLN / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Jaśminowa, gmina Siechnice

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, Wrocław /Krzyki. Bestate Nieruchomości Wrocław oferu...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Jaśminowa, gmina Siechnice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BESTATE Nieruchomości

Wiesława Stasiak

Слични огласи

Слично у иностранству