SUPA24
Остало
Остало
Остало
680 000 PLN
(10 149 PLN / м²)
Распродаја
2
2+
67 м²
Plażowa, gmina Rewal

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Na sprzedaż apartament o wysokim standardzie, znajdujący się w nadmorskiej miejscowości- w Pogorzelicy w gminie Rewal.

намештен
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Plażowa, gmina Rewal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz

Слични огласи

Слично у иностранству