SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 490 000 PLN
(10 493 PLN / м²)
Распродаја
5
1
142 м²
gmina Parzęczew

спаваћа соба5
равно142 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni w zabudowie szeregowej 142 m² | 5 pokoi | garaż | ogród | tarasKliny | KrakówParter:- przestronny salon z anek...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

gmina Parzęczew
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SUPEROPCJA

Dana Riabchenko

Слични огласи

Слично у иностранству