Листа понуда
26
26
26
289 599 PLN
(7 426 PLN / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
3 Maja, gmina Nowogard
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
39 м²
купатила
Преведи на Енглески
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,40 m2 zlokalizowany na parterze w Nowogardzie przy ulicy 3-go Maja.
Lokal m...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Тип грејања:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
50дана
Ажурирано:
26дана
Пријави оглас
Локалитети
3 Maja, gmina Nowogard
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.