Листа понуда
21
21
21
610 000 PLN
(12 200 PLN / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
gmina Nowa Wieś Wielka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
50 м²
купатила
Преведи на Енглески
Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 50 m² na Osiedlu Piernikowym w Toruniu.
Lokalizacja: Szosa Lubicka, osiedle piernikowe, Toruń
Opis nieruchom...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
481дана
Ажурирано:
437дана
Пријави оглас
Локалитети
gmina Nowa Wieś Wielka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.