SUPA24
Остало
Остало
Остало
299 000 PLN
(3 477 PLN / м²)
Распродаја
3
1
86 м²
Mieszka I, gmina Marianowo

спаваћа соба3
равно86 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Przestronne mieszkanie z balkonem położone w miejscowości Marianowo.
W miejscowości piękne jezioro z plażą, pomostem, infrastrukturą - bar, miejsce n...

Спрат:
2. спрат од 2
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Mieszka I, gmina Marianowo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Monika Strzelecka

Слични огласи

Слично у иностранству