SUPA24
Остало
Остало
Остало
306 240 PLN
(6 005 PLN / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Polna, gmina Margonin

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA II PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM , KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE. Kupują...

Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде: 46дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Polna, gmina Margonin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grupa Furman Nieruchomości

Katarzyna Jankowska

Слични огласи

Слично у иностранству