SUPA24
Остало
Остало
Остало
349 000 PLN
(3 878 PLN / м²)
Распродаја
4
1
90 м²
Stajkowo, gmina Lubasz

спаваћа соба4
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w miejscowości Stajkowo , w gminie Lubasz, powiat czarnkowsko-trzcianecki (woj. wielkopols...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Stajkowo, gmina Lubasz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grupa Furman Nieruchomości

Katarzyna Pudłowska

Слични огласи

Слично у иностранству