SUPA24
Остало
Остало
Остало
498 000 PLN
(12 450 PLN / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Szumilas, gmina Kolbudy

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu zapewniającym komfort życia, dostęp do terenów zielon...

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Szumilas, gmina Kolbudy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Joanna Szulc

Слични огласи

Слично у иностранству