SUPA24
Остало
Остало
Остало
949 000 PLN
(6 779 PLN / м²)
Распродаја
4
1
140 м²
Laurowa, gmina Kolbudy

спаваћа соба4
равно140 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Kolbudach przy ul. Lukrecjowej – w spokojnej i cenionej części miejscowości...

Спрат:
1. спрат од 2
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Laurowa, gmina Kolbudy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX POLSKA

Anna Pylypenko

Слични огласи

Слично у иностранству