SUPA24
Остало
Остало
Остало
844 000 PLN
(24 114 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Uzdrowiskowa, gmina Dziwnów

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Komfortowy Apartament Blisko Morza - Twój Letni Azyl w Łukęcinie
Zamieszkaj 3 minuty od plaży i ciesz się nadmorskim stylem życia przez cały rok.

намештен
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

Uzdrowiskowa, gmina Dziwnów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Rafał Urbanowicz

Слични огласи

Слично у иностранству