Листа понуда
19
19
19
620 000 PLN
(9 394 PLN / м²)
Распродаја
4
1
66 м²
Niskowa, gmina Chełmiec
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
66 м²
купатила
Преведи на Енглески
Biuro Nieruchomości IMPERIUM oferuje Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 66,28 m2, usytuowany w nowoczesnym budynku w miejscowości Niskowa...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
52дана
Ажурирано:
51дана
Пријави оглас
Локалитети
Niskowa, gmina Chełmiec
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.