SUPA24
Остало
Остало
Остало
491 600 PLN
(8 059 PLN / м²)
Распродаја
4
1
61 м²
Na Stoku, gmina Brody

спаваћа соба4
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Na Stoku, gmina Brody
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Слични огласи

Слично у иностранству