SUPA24
Остало
Остало
Остало
441 988 PLN
(9 404 PLN / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Na Stoku, gmina Brody

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,02 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim ...

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Na Stoku, gmina Brody
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Слични огласи

Слично у иностранству