SUPA24
Остало
Остало
Остало
851 865 PLN
(18 519 PLN / м²)
Распродаја
3
1
46 м²
Poznańska, Gdynia

спаваћа соба3
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Mieszkanie od południowego zachodu w 3 piętrowym nowo budowanym budynku na granicy Działek Leśnych i Śródmieścia.Inwestycja wpisuje się w koncepcję mi...

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Poznańska, Gdynia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME EXPERT

Jacek Rostankowski

Слични огласи

Слично у иностранству