SUPA24
Остало
Остало
Остало
949 000 PLN
(18 980 PLN / м²)
Распродаја
3
1
50 м²
Starowiejska, Gdańsk

спаваћа соба3
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 3-pokojowego w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze apart...

Спрат:
3. спрат од 8
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Starowiejska, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ALB ALEKSANDER ŁYCZKOWSKI

Aleksander Łyczkowski

Слични огласи

Слично у иностранству