SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
223 460 €
(4 858 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Tartaczna, Gdańsk

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż dwupokojowy lokal w samym sercu Gdańska. Lokal  świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję na najem krótkoterminowy lub pod włas...

Друго
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Tartaczna, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dom & House

Слични огласи

Слично у иностранству