SUPA24
Остало
Остало
Остало
860 909 PLN
(17 936 PLN / м²)
Распродаја
2
1
48 м²
Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk

спаваћа соба2
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze.Mieszkanie - 48,1...

Спрат:
3. спрат од 10
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Domin

Слични огласи

Слично у иностранству