SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 519 528 PLN
(17 669 PLN / м²)
Распродаја
4
1
86 м²
Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk

спаваћа соба4
равно86 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Twój bezpieczny port, na sprzedaż apartament 4 - pokojowy o powierzchni;  86,85 m2 z pięknym widokiem na panoramę Gdańska.Każdy znajdzie tu coś dla si...

Спрат:
10. спрат од 10
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Domin

Слични огласи

Слично у иностранству