Листа понуда
17
17
17
869 000 PLN
(11 587 PLN / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Leśna Góra, Gdańsk
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
75 м²
купатила
Преведи на Енглески
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdańska
Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Góralsk...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде:
58дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Leśna Góra, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI