SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 PLN
(18 481 PLN / м²)
Распродаја
2
1
27 м²
Wiosłowa, Gdańsk

спаваћа соба2
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Witam serdecznieOferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej...

Спрат:
2. спрат од 2
Старост понуде: 107дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Wiosłowa, Gdańsk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Paulina Krawczak

Слични огласи

Слично у иностранству