SUPA24
Остало
Остало
Остало
414 129 PLN
(7 395 PLN / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Jeziorna, Ełk

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajduj...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Jeziorna, Ełk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Слични огласи

Слично у иностранству