SUPA24
Остало
Остало
Остало
399 000 PLN
(7 255 PLN / м²)
Распродаја
4
1
55 м²
Królowej Jadwigi, Darłowo

спаваћа соба4
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie. To lokalizacja, która łączy w sobie to, co najlepsze:...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Królowej Jadwigi, Darłowo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Anita Mazur

Слични огласи

Слично у иностранству