SUPA24
Остало
Остало
Остало
190 000 PLN
(4 872 PLN / м²)
Распродаја
1
1
39 м²
Dąbrowa Górnicza

спаваћа соба1
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielni...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Dąbrowa Górnicza
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VERITAS

Marek Wąsik

Слични огласи

Слично у иностранству