Листа понуда
8
8
8
320 175 PLN
(8 426 PLN / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
38 м²
купатила
Преведи на Енглески
BIURO SPRZEDAŻY ZAPRASZA – BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA | 0% PROWIZJI | 0% PCC
Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szy...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Спрат:
3. спрат од 9
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
17дана
Пријави оглас
Локалитети
Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.