SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 000 PLN
(6 757 PLN / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Częstochowa

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Agencja Nieruchomości ARUM prezentuje do sprzedania mieszkanie M-3 położone w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. powierzchnia 37,42 m2, 3 ...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Częstochowa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka

Слични огласи

Слично у иностранству