SUPA24
Остало
Остало
Остало
214 000 PLN
(5 944 PLN / м²)
Распродаја
2
1
36 м²
Częstochowa

спаваћа соба2
равно36 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

UWAGA NOWA ATRAKCYJNA CENA Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - Raków (SM Hutnik) Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w bloku. Usta...

Друго
Старост понуде: 255дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Częstochowa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SCHEDA SCHEDA

Beata Noga

Слични огласи

Слично у иностранству