Листа понуда
11
11
11
549 000 PLN
(8 318 PLN / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Lawendowa, Czarnków
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
66 м²
купатила
Преведи на Енглески
Czarnków, ul. Lawendowa - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 66,75 m² | 2 piętro (poddasze) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszk...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Тип грејања:
Друго
Опрема:
намештен
Старост понуде:
58дана
Ажурирано:
47дана
Пријави оглас
Локалитети
Lawendowa, Czarnków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
FURMAN24
Ela Kwiatkowska
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
FURMAN24