SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 PLN
(10 758 PLN / м²)
Распродаја
2
1
33 м²
Władysława Andersa, Ciechanów

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 33,74...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Władysława Andersa, Ciechanów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Biuro Nieruchomości Jasińscy

Ewelina Lipowska

Слични огласи

Слично у иностранству