SUPA24
Остало
Остало
Остало
229 000 PLN
(6 361 PLN / м²)
Распродаја
1
1
36 м²
Połaniecka, Chełm

спаваћа соба1
равно36 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,1 m² położone na trzecim piętrze przy ulicy Połanieckiej 7 w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Połaniecka, Chełm
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SMERECKI

Robert Rogala

Слични огласи

Слично у иностранству