SUPA24
Остало
Остало
Остало
284 900 PLN
(7 497 PLN / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Nowodworska, Bydgoszcz

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

MAKLER NIERUCHOMOŚCI POLECA! Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na Os.Szwederowo przy ulicy Skorupki idealne pod inwestycję lub d...

Друго
Старост понуде: 483дана
Ажурирано: 443дана

Локалитети

Nowodworska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Lewandowska

Слични огласи

Слично у иностранству