SUPA24
Остало
Остало
Остало
220 000 PLN
(5 946 PLN / м²)
Распродаја
1
1
37 м²
Świetlicowa, Bydgoszcz

спаваћа соба1
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

MAKLER NIERUCHOMOŚCI poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаТуш кабинаХодникКухињски апаратиДрвени подСпрат

Друго
Старост понуде: 486дана
Ажурирано: 455дана

Локалитети

Świetlicowa, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech

Слични огласи

Слично у иностранству