SUPA24
Остало
Остало
Остало
429 000 PLN
(6 600 PLN / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Generała Leopolda Okulickiego, Bydgoszcz

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie w Fordonie

Mam dla Ciebie mieszkanie o powierzchni 65,6 m²

3 osobne pokoje, osob...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Generała Leopolda Okulickiego, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Paweł Ritter

Слични огласи

Слично у иностранству