SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 500 PLN
(7 136 PLN / м²)
Распродаја
3
1
70 м²
Wyzwolenia, Bydgoszcz

спаваћа соба3
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Makler poleca 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa ...

Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Wyzwolenia, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech

Слични огласи

Слично у иностранству