SUPA24
Остало
Остало
Остало
800 000 PLN
(6 667 PLN / м²)
Распродаја
4
1
120 м²
Czerkaska, Bydgoszcz

спаваћа соба4
равно120 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

NOWA BARDZO ATRAKCYJNA CENA!!! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m² , położone na I piętrze w zadbanym budynku na Osiedlu Leśnym w...

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Czerkaska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Beata Zakrzewska

Слични огласи

Слично у иностранству