SUPA24
Остало
Остало
Остало
705 994 PLN
(11 966 PLN / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Jastrzębia, Bydgoszcz

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego now...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Jastrzębia, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Слични огласи

Слично у иностранству