SUPA24
Остало
Остало
Остало
399 056 PLN
(11 402 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Hetmańska, Bydgoszcz

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństw...

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Hetmańska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Слични огласи

Слично у иностранству