SUPA24
Остало
Остало
Остало
360 568 PLN
(10 605 PLN / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Rycerska, Bydgoszcz

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpiec...

Спрат:
1. спрат од 5
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rycerska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Слични огласи

Слично у иностранству