SUPA24
Остало
Остало
Остало
349 000 PLN
(6 585 PLN / м²)
Распродаја
3
1
53 м²
Pielęgniarska, Bydgoszcz

спаваћа соба3
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone w spokojnej i zielonej części Nowego Fordonu Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Pielęgniarska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Elżbieta Bejma

Слични огласи

Слично у иностранству