SUPA24
Остало
Остало
Остало
910 000 PLN
(12 817 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
71 м²
Jagiellońska, Bydgoszcz

спаваћа соба4
равно71 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Elegancja, komfort i prestiż - 71,7 m² na Osiedlu Paryskim w Bydgoszczy Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,7 m², położone na drugim pi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторКухињски апаратиПриродно светлоСпратОдвојени тоалетХодник

Спрат:
2. спрат од 5
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Jagiellońska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Слични огласи

Слично у иностранству