SUPA24
Остало
Остало
Остало
399 000 PLN
(8 674 PLN / м²)
Распродаја
3
1
46 м²
Pomorska, Bydgoszcz

спаваћа соба3
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - idealn...

Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 19дана

Локалитети

Pomorska, Bydgoszcz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Zakrzewska

Слични огласи

Слично у иностранству