SUPA24
Остало
Остало
Остало
815 000 PLN
(13 583 PLN / м²)
Распродаја
3
1
60 м²
Sarni Stok, Bielsko-Biała

спаваћа соба3
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

​Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m², zlokalizowane na trzecim piętrze prestiżowej inwestycji ZŁOTE APARTAMENTY przy u...

Спрат:
3. спрат од 5
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Sarni Stok, Bielsko-Biała
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Magdalena Chrobak

Слични огласи

Слично у иностранству