SUPA24
Остало
Остало
Остало
420 000 PLN
(8 077 PLN / м²)
Распродаја
3
1
52 м²
Jesionowa, Bielsko-Biała

спаваћа соба3
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

!PROMOCJA! Tylko do końca maja mieszkanie jest dostępne za 420 000 zł Oferuję przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,1 m², z...

Спрат:
10. спрат од 10
Старост понуде: 229дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Jesionowa, Bielsko-Biała
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Rafał Jędralski

Слични огласи

Слично у иностранству