Листа понуда
4
4
157 696 €
(896 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
176 м²
Avenida Santísima Trinidad, Asunción
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
176 м²
купатила
Преведи на Енглески
Beautiful, fully equipped 2-bedroom unit, ready to move in:
Master bedroom with double bed
Second bedroom with two single beds
Dining room set, sof...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Намештен
Машина за прање веша
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
14дана
Ажурирано:
14дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Santísima Trinidad, Asunción
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Wilson-Chihan
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Wilson-Chihan