SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
167 668 €
(1 644 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
102 м²
Calle 78 C Este, San Francisco

спаваћа собаatypical
равно102 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

102 SQ METERS APARTMENT FOR SALE NEAR TO THE METRO, SUPERMARKETS, HOSPITALS, SCHOOLS AN JUST A FEW BLOCKS FROM FAMOUS PARQUE OMAR3 BEDROOMS, 2 BATHROO...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Calle 78 C Este, San Francisco
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BIRMANIA ASESORES

Слични огласи

Слично у иностранству