SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 623 076 €
(2 299 € / м²)
Распродаја
4
2+
706 м²
Avenida las Costas, Juan Díaz

спаваћа соба4
равно706 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Oceanfront Luxury Apartment in Costa del Este Panama

Ocean Living • Spacious Layout • Prime Location

Investment Property • High-End Finishes • Exclu...

Друго
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Avenida las Costas, Juan Díaz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Panama City

Слични огласи

Слично у иностранству