SUPA24
Остало
Остало
Остало
275 000 US$
(437 US$ / м²)
Распродаја
1
1
630 м²
San-Pédro

спаваћа соба1
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

X'tan Ha Waterfront Resort – Condo 2A Beachfront Condo with Spectacular Views on Ambergris Caye, Belize Wake up to the sound of gentle waves and the g...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледНамештенСпратОтворени животни просторКухињски апаратиВисоки плафониПриродно светло

Друго
Старост понуде: 38дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

San-Pédro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Belize Coastal Real Estate

Belize Coastal Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству