SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
130 000 €
(2 097 € / м²)
Распродаја
2
1
62 м²
Frankfurter Straße, Maulbronn

спаваћа соба2
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Die Etagen-Wohnung in Maulbronn bietet mit 2 Zimmern auf 62 m² Wohnfläche genügend Platz für Singles oder Paare. Mit einer Grundstücksfläche von 600 m...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаНеопходна реконструкцијаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Frankfurter Straße, Maulbronn
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству